Akumulátorový páskovač OR-T 260

Ruční akumulátorový páskovač OR-T 260 je univerzální páskovací strojek pro vázání palet polypropylenovou PP a polyesterovou PET vázací páskou. Akumulátorový páskovač napne pásku pomocí elektromotorku a následně pomocí třecího mechanismu pásku spojí svárem. AKU páskovač má nově dotykový ovládací panel, signalizaci zarovnání pásky a provede až 800 úvazků na 1 nabití.

Hlavní výhody páskovače OR-T 260
Trvanlivost a návratnost – Vyrobeno ve Švýcarsku – SWISS MADE – vysoce kvalitní materiály
Signalizace zarovnání pásky – k zajištění správné polohy pásky a vyšší bezpečnost procesu
Proměnná rychlost napínání – ovládání tlakem prstu při balení choulostivého zboží
Oblíbená páskovací funkce – pro rychlejší přepínání nastavení stroje při změně balení zboží
Dotykový ovládací panel – pro snadnější nastavení parametrů a informace o stavu stroje
Až 800 úvazků na jedno nabití baterie
Snadná udržba a čištění strojku
Popis funkce páskovače
Pásku obepneme kolem produktu a vložíme ji do strojku. Páskovat můžeme ve třech operačních režimech.

RUČNÍ REŽIM – Stiskneme tlačítko č.1 a držíme jej až do okamžiku, kdy se strojek sám nezastaví dosáhnutím nastaveného napětí. Opětovným stlačením tlačítka můžeme přidat více tahu. Tlačítkem č.2 zahájíme svaření a odstřižení pásky.
POLOAUTOMATICKÝ REŽIM – Stiskneme tlačítko č.1 a držíme jej až do okamžiku, kdy se strojek sám nezastaví při dosáhnutí nastaveného napětí. Napínání můžeme kdykoli přerušit např. pro vložení ochranných rohů. Po dosažení napětí strojek sám zahájí svaření a odstřižení pásky.
AUTOMATICKÝ REŽIM – Krátce stiskneme tlačítko č.1. Tím zahájíme páskování a strojek sám pásku utáhne na přednastavené maximum, svaří a odstřihne.
V okamžiku, kdy se ozve akustický signál, svar dosáhl své pevnosti a strojek lze z úvazku bezpečně sejmout. V hlučném prostředí nám ukončení chladnutí úvazku oznámí také odpočítávání na displeji a rozsvícení indikátoru.

Certifikace TÜV
Nová generace strojků OR-T uspěšně získala certifikaci nezávislé organizace TÜV. Firma ORGAPACK je tak výrobcem akumulátorových páskovacích strojků, jejichž výrobky tuto certifikaci získaly. Tímto potvrzením je ověřená vysoká kvalita a páskovací strojky splńují nejvyšší bezpečnostní standardy a zaručují bezpečný provoz pro uživatele.